Konstruktionsssytem

Konstruktionsssytem
Konstruktionsssytem
Konstruktionsssytem
Konstruktionsssytem
Konstruktionsssytem
Konstruktionsssytem
Konstruktionsssytem
Konstruktionsssytem

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONSTRUKTIONSSYSTEM, "FAC X2", Universal construction kit, Mark Sylwan AB, Stokholm Sweden, omkring 1900-talets mitt

Möjligen ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage

904766

2021-04-21