Bo Ahlström

Bo Ahlström
Bo Ahlström
Bo Ahlström
Bo Ahlström
Bo Ahlström
Bo Ahlström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO AHLSTRÖM (F.1937), "Poetens hustru", signerad samt a tergo, olja på duk, ca 90x81 cm

904767

2021-04-20