Kruthorn

Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUTHORN, 6 dlr, Orienten, 1800/1900-tal, mässing, horn och järn, största mått ca 17-30 cm

Möjligen ej kompletta, bruks och åldersrelaterat slitage

904780

2021-04-21