Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JOHN THORGREN (1918-2000): Landskapsmotiv signerad och daterad J Thorgren daterad -65, olja på duk, 47x72 cm
Zustandsbeschreibung
904792
2021-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner