John Thorgren oljemålning

John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JOHN THORGREN (1918-2000): Landskapsmotiv signerad och daterad J Thorgren daterad -65, olja på duk, 47x72 cm

Zustandsbeschreibung

904792

2021-04-20