Ljusstakar 2 par

Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, ett par kuljusstakar på tre kulfötter samt ett par med konturerat skaft märkta "N 42 " undertill, höjd9,5- 12,5 cm.

Bruksslitage, bucklor.

904795

2021-04-25