Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, bemålad furu, höjd 78, 59x111, vardera slag 72 cm

Färgbortfall, slitage, lagningar

904798

2021-04-20