Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1960-tal, teakfanér, skåp med skjutdörrar, skrivskiva, höjd 168, 80x40 cm

Bruksslitage

904803

2021-04-20