Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KÄPP, skuret trä, krycka av klöv, delvis pälsklädd, ca 89 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, brott med lagning
904806
2021-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här