Carl Axel Acking vitrinskåp
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL AXEL ACKING, vitrinskåp, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, mahognyfanér, upptill glasdörrar, nedtill jalusidörrar, bakomliggande hyllor, mässingskodda fötter, märkt 2288, höjd 152, 100x44 cm
Repor, slitage
904827
2021-04-20