Carl Axel Acking vitrinskåp

Carl Axel Acking vitrinskåp
Carl Axel Acking vitrinskåp
Carl Axel Acking vitrinskåp
Carl Axel Acking vitrinskåp
Carl Axel Acking vitrinskåp
Carl Axel Acking vitrinskåp
Carl Axel Acking vitrinskåp
Carl Axel Acking vitrinskåp

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL AXEL ACKING, vitrinskåp, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, mahognyfanér, upptill glasdörrar, nedtill jalusidörrar, bakomliggande hyllor, mässingskodda fötter, märkt 2288, höjd 152, 100x44 cm

Repor, slitage

904827

2021-04-20