Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, bok, Italien, 1900-talets andra hälft, detaljer i mässing, på hjul, höjd ca 105 cm

Smärre slitage

904831

2021-04-21