Divan ca 1920-tal

Divan ca 1920-tal
Divan ca 1920-tal
Divan ca 1920-tal
Divan ca 1920-tal
Divan ca 1920-tal
Divan ca 1920-tal
Divan ca 1920-tal
Divan ca 1920-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SCHÄSLONG, ca 1920-tal, vinröd velourklädsel, stoppad samt med resårbotten, svarvade ben i ek, sitthöjd ca 40, 200x75 cm

Bruksslitage

904834

2021-04-20