Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

12 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ARKIVSKÅP, 2 dlr, ekfanér samt furu, delvis glasade dörrar, metallbeslag, höjd 211, 112x50 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, slitage

904837

2021-04-20