Klubbat för:
12 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ARKIVSKÅP, 2 dlr, ekfanér samt furu, delvis glasade dörrar, metallbeslag, höjd 211, 112x50 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, slitage
904837
2021-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner