Eva Englund Malakit

Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVA ENGLUND, "Malakit", fat, vas, 3 dlr., grön glasmassa, Pukeberg och Målerås, 1900-talets slut, vasen signerad och daterad -91, höjd ca 8, diameter 36 cm

904844

2021-04-21