Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EVA ENGLUND, "Malakit", fat, vas, 3 dlr., grön glasmassa, Pukeberg och Målerås, 1900-talets slut, vasen signerad och daterad -91, höjd ca 8, diameter 36 cm
904844
2021-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här