Sven Inge de Moner Höglund blandteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

SVEN INGE DE MONER HÖGLUND (1935-2008): blandteknik på papper, signerad och daterad -87, komposition i blått, bladstorlek 75x56 cm.

Ej examinerad ur ram.

904850

2021-04-24