Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
STEKFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, oktagonal form, dekor av flodlandskap med pagoder i underglasyrblått, ca 38x29 cm
Enstaka nagg, tillverkningdefekter
904856
2021-04-20