Klubbat för:
9 200 SEK
4 000 SEK
URNA I PORSLIN, 1700/1800-tal, med genombrutet trälock, Kina, dekor i underglasyrblått, ca höjd inkl. lockknopp 56 cm.
Lagade sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage
904861
2021-04-24