Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, 5-delad, betsat trä, snidade blomdetaljer, sidentyg med liknande motiv, 1900-tal, höjd 1,04, bredd 38, total längd 1,95 cm

Bruksslitage, tyg med skador/revor

904864

2021-04-19