Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Skeppsholmen", Stockholm, signerad V Kliuchnikov, daterad a tergo 2005, olja på duk, ca 60x85 cm
904869
2021-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här