Rashid Adgamow oljemålning

Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RASHID ADGAMOW (född 1951): "Stilleben med melon", signerad och daterad 2000, olja på duk, ca 46x56 cm

904873

2021-04-26