Kliuchnikon oljemålning

Kliuchnikon oljemålning
Kliuchnikon oljemålning
Kliuchnikon oljemålning
Kliuchnikon oljemålning
Kliuchnikon oljemålning
Kliuchnikon oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Fågel i grenverk, signerad Kliuchnikov, daterad a tergo 2008, olja på duk, ca 50x35 cm, oramad

904878

2021-04-20