Anita Nilsson blandteknik

Anita Nilsson blandteknik
Anita Nilsson blandteknik
Anita Nilsson blandteknik
Anita Nilsson blandteknik
Anita Nilsson blandteknik
Anita Nilsson blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANITA NILSSON: Komposition, signerad och daterad Anita Nilsson -79, olja på duk, bildmått 37x33,5 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

904892

2021-04-26