Etsning Richard Årlin

Etsning Richard Årlin
Etsning Richard Årlin
Etsning Richard Årlin
Etsning Richard Årlin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ETSNING, Richard Årlin, signerad och daterad, ET -86, bladmått 24 x 36,5 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Åldersrelaterat slitage, ojämnheter i papper

904893

2021-04-26