Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ETSNING, Richard Årlin, signerad och daterad, ET -86, bladmått 24 x 36,5 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
Åldersrelaterat slitage, ojämnheter i papper
904893
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här