Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
UNO SVENSSON (1929-2012): komposition, signerad samt daterad -74, numrerad 8/10, litografi med kollage, ca 24x24 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
904897
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här