Uno Svensson

Uno Svensson
Uno Svensson
Uno Svensson
Uno Svensson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

UNO SVENSSON (1929-2012): komposition, signerad samt daterad -74, numrerad 8/10, litografi med kollage, ca 24x24 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

904897

2021-04-26