Eugène Isabey

Eugène Isabey
Eugène Isabey

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EUGÈNE ISABEY (1804-1886): Stadsvy med kyrka, teckning, blyerts, signerad Isabey, ca 19,7x14 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Diagonalt veck, gulnad, oramat, i passepartout

904902

2021-04-26