2 teckningar av Tommy Östmar

2 teckningar av Tommy Östmar
2 teckningar av Tommy Östmar
2 teckningar av Tommy Östmar
2 teckningar av Tommy Östmar

Klubbat för:

1 000 SEK

2 500 SEK

TOMMY ÖSTMAR (1942-2007):teckningar, 2 st, signerade, bläck/blandtecknik, dagermått ca 32x38 respektive 41x32 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Lösa blad med passpartout

904911

2021-04-26