Klubbat för:
1 000 SEK
2 500 SEK
TOMMY ÖSTMAR (1942-2007):teckningar, 2 st, signerade, bläck/blandtecknik, dagermått ca 32x38 respektive 41x32 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
Lösa blad med passpartout
904911
2021-04-26