Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): dansande figurer, signerad Peter Dahl, daterad 79, numrerat 249/250, färglitografi, dagermått ca 40x27 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Löst böad med passepartout

904912

2021-04-26