Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LAGE LINDELL (1920-1980): teckning, monogramsignerad L.L, blyerts på papper, dagermått bildyta ca 37x46 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
Zustandsbeschreibung
Löst blad med passepartout
904914
2021-04-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner