Lage Lindell teckning

Lage Lindell teckning
Lage Lindell teckning
Lage Lindell teckning
Lage Lindell teckning

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LAGE LINDELL (1920-1980): teckning, monogramsignerad L.L, blyerts på papper, dagermått bildyta ca 37x46 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Zustandsbeschreibung

Löst blad med passepartout

904914

2021-04-26