Jacques Zadig oljemålning

Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

JACQUES ZADIG (född 1930): kompositon, signerad samt daterad Zadig -63, numrerad 1/10, etsning, plåtmått 49x29 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Löst blad med passepartout

904922

2021-04-26