Staffan Hallström akvarell collage textil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): figurkomposition, monogramsignerad samt daterad Sh -62, collage/blandteknik på papper, dagermått ca 32x19 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
Oramad, fäst på papp med passepartout
904923
2021-04-26