Staffan Hallström akvarell collage textil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): figurkomposition, monogramsignerad samt daterad Sh -62, collage/blandteknik på papper, dagermått ca 32x19 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Oramad, fäst på papp med passepartout

904923

2021-04-26