Carl Fredrik Reuterswärd oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): komposition, signerad samt daterad Carl Fredrik Reutersvärd -95, akvarell på papper, dagermått ca 26x38 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
Löst blad med passepartout
904925
2021-04-26