Carl Fredrik Reuterswärd oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): komposition, signerad samt daterad Carl Fredrik Reutersvärd -95, akvarell på papper, dagermått ca 26x38 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Löst blad med passepartout

904925

2021-04-26