tuschteckning av Tommy Östmar

tuschteckning av Tommy Östmar
tuschteckning av Tommy Östmar
tuschteckning av Tommy Östmar
tuschteckning av Tommy Östmar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOMMY ÖSTMAR (1942-2007): figurer i parad, signerad, tusch, dagermått ca26x34 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Löst blad med passepartout

904926

2021-04-26