Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
ULF WAHLBERG (1938-2014): skrotad bil, signerad samt daterad Ulf Wahlberg -79, numrerad 249x250, dagermått ca 46x61 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
Löst blad med passepartout
904929
2021-04-26