Färglitografi av Ulf Wahlberg

Färglitografi av Ulf Wahlberg
Färglitografi av Ulf Wahlberg

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014): skrotad bil, signerad samt daterad Ulf Wahlberg -79, numrerad 249x250, dagermått ca 46x61 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Löst blad med passepartout

904929

2021-04-26