Bläckhorn

Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

BLÄCKHORN, 1800-talets slut, patinerad metall, ca 38x21 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

brukssliotage, skador förekommer

904932

2021-04-26