Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHAN HEURLIN (1893-1951): komposition, signerad J.Heurlin, olja på duk , ca 41x37 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
904936
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här