JOHAN HEURLIN

JOHAN HEURLIN
JOHAN HEURLIN
JOHAN HEURLIN
JOHAN HEURLIN
JOHAN HEURLIN
JOHAN HEURLIN

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN HEURLIN (1893-1951): komposition, signerad J.Heurlin, olja på duk , ca 41x37 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

904936

2021-04-26