Cajsa Holmstrand
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Utan titel, signerad och daterad 83, collage, bladmått ca 50x35 cm
UTSTÄLLD:
Galerie Bleue, Stomholm, 1983
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
Ej examinerad ur ram
904937
2021-04-26