Cajsa Holmstrand

Cajsa Holmstrand
Cajsa Holmstrand

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Utan titel, signerad och daterad 83, collage, bladmått ca 50x35 cm

UTSTÄLLD:
Galerie Bleue, Stomholm, 1983

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

904937

2021-04-26