Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NILS STENQVST(1934-2005): komposition, signerad samt daterad 1983, akvarell/collage, ca bildmått ca 38x73 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
Ej examinerad ur ram
904943
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här