Nils Stenqvist akvarell med collage

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILS STENQVST(1934-2005): komposition, signerad samt daterad 1983, akvarell/collage, ca bildmått ca 38x73 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

904943

2021-04-26