Ulf Trotzig färgetsning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF TROTZIG (1925-2013): Komposition, färgetsning / blandteknik, numrerad 25/90, samt daterad 1972, bildmått ca 40x50 cm, bladmått 56x68 cm
LITTERATUR: Sandström 97
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
oramad, i passepartout
904947
2021-04-26