Ulf Trotzig färgetsning

Ulf Trotzig färgetsning
Ulf Trotzig färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF TROTZIG (1925-2013): Komposition, färgetsning / blandteknik, numrerad 25/90, samt daterad 1972, bildmått ca 40x50 cm, bladmått 56x68 cm

LITTERATUR: Sandström 97

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

oramad, i passepartout

904947

2021-04-26