Ulf Trotzig etsning

Ulf Trotzig etsning
Ulf Trotzig etsning
Ulf Trotzig etsning
Ulf Trotzig etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF TROTZIG (född 1925): Komposition, signerad och daterad Ulf Trotzig -66, 52/110, etsning, bildmått ca 39,5x49 cm

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

Ej ramad

904950

2021-04-26