Harald Lyth
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
HARALD LYTH (född 1937): Epigram II - grafikkassett, signerade och numrerade Lyth 81/99, utförd 1987, 5 färgseriegrafier i bokkassett, 40,5x30,5, Edition Lyth/Landberg, bladens titlar: Mänskligt, Monogram, Ekipage, Stentavla, Inringat
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
904953
2021-04-26