Harald Lyth

Harald Lyth
Harald Lyth
Harald Lyth
Harald Lyth
Harald Lyth
Harald Lyth
Harald Lyth
Harald Lyth

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

HARALD LYTH (född 1937): Epigram II - grafikkassett, signerade och numrerade Lyth 81/99, utförd 1987, 5 färgseriegrafier i bokkassett, 40,5x30,5, Edition Lyth/Landberg, bladens titlar: Mänskligt, Monogram, Ekipage, Stentavla, Inringat

PROVENIENS:
Lars Lundins samling

904953

2021-04-26