Byrå
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, ca 1940-tal, Bodafors, möjligen Axel Larsson, 4 lådor, de två övre med fackinredning, fanérad i mahogny, draghandtag i mässing, höjd ca 70, 90x45 cm
Slitage, märken, nyckel saknas
904954
2021-04-21