Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

DEKORELEMENT, skuren ek, i form av kantusblad, 1800-tal, senare toppskiva, vägghängd, höjd ca 29, 19x17 cm

Åldersrelaterat slitage, rester av kredering och förgyllning

904955

2021-04-27