Rökbord art deco

Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco
Rökbord art deco

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1930-tal, art deco, skåp, lådor och hyllor, skiva med intarsia och lös glasskiva, bonad björk, höjd ca 60, 60x60 cm

Slitage, skador, fanerbortfall, saknar ett ben, senare hjul

904958

2021-04-21